Atgarsiai » Apie mus rašo

Rugsėjo 23-24 dienomis svečiavomės, kaip visad gyvybingoje, smalsius ir kūrybingus vaikus auginančioje, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijoje. Už pasakų vertės žinojimą ir aktyvius, žingeidžius mokinius dėkojame socialinei pedagogei Rasai Ūkelienei.

Daugiau įspūdžių rasite mokyklos nuorodoje:

https://www.stankeviciaus.lt/index.php/2103-beveik-suaug-s-aug-s-su-pasaka

plačiau
Respublikinėje bibliotekininkų konferencijoje „Mokyklų biblioteka – ugdymo veiklų dalyvė“ Kaune

Respublikinėje bibliotekininkų konferencijoje Kaune „Mokyklų biblioteka – ugdymo veiklų dalyvė“ skaitėme pranešimą “Kūrybinių dirbtuvių užkulisiuose: Pasakų iššūkis 2019” bei vedėme kūrybines dirbtuves „Patirti pasaką: nuo teksto iki išveikimo“.

 

Trumpai apžvelgiame pranešimą:

 

Pranešime kaip iliustracija kūrybinių gebėjimų puoselėjimui, prisimenama 2019 rugsėjo 9 - 30 dienomis vykusi sumanymo “Pasakos augimui Asmenybės ugdymo užsiėmimai” iniciatyva “Pasakų iššūkis 2019”, kurios pagrindinis tikslas buvo populiarinti

plačiau
Dėmesys sumanymui

 

Šiemet pirmą kartą Prienų rajono savivaldybė ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai buvo paskelbę konkursą „Sukurta Prienų krašte“. Ketvirtadienį vykusiame konkurso vertinimo komisijos posėdyje buvo susumuoti rezultatai.
 

plačiau
Negaliu atsigėrėti: vieta, kurioje konferencijas veda ir pranešimus vieni kitiems skaito TĖVAI. Susipažinkite - Išlaužo pagrindinė mokykla

Jūsų dėmesiui pateikiame neįtikėtinai vykusią sėkmės istoriją apie tai, kaip kūrybingiems, darbštiems, kantriems ir atkakliems mokyklos vadovams pavyko suburti bendrystę su tėvais. Pasėkmės - pasakiškai stebuklingos - mokykla, kurioje konferencijas veda ir pranešimus vieni kitiems skaito TĖVAI.

Susipažinkite - Išlaužo pagrindinė mokykla

plačiau