Kodėl Pasakos augimui? » Kodėl manau galinti padėti Jums padėti patiems sau

 

 

 

Kodėl manau galinti padėti Jums padėti patiems sau?

Kodėl pasakos augimui gali būti efektyvi priemonė ieškant tinkamiausio kelio, priimant sprendimus, ar norint pasitikrinti save ir jau nueitų žingsnių atitikimą Jūsų asmenybei?

 

   Nors esu ir diplomuota teisininkė, save laikau socialine darbuotoja, kurių motto, kaip amžių sandūroje mus išmokė Vilniaus universitete, - padėti žmogui padėti pačiam sau, - man labai patinka. Teisė yra labai galingas įrankis norint įveikti žmogų ištikusias išorines, plika akimi matomas, bėdas. Kurias, neretai manoma, sukelia tos, atseit nematomos, vidinės problemos. Arba atvirkščiai. Nors nebūtinai. Nes sunkumai tiesiog ima ir užgriūva. Ar nesate to patyrę? Aš esu. Ir vis vien siūlausi padėti Jums padėti patiems sau? Kodėl? Todėl, kad:  

  • Jau daugiau nei dešimt metų gyvenu darnoje su savimi ir pasauliu, esu patenkinta savimi, jaučiuosi laiminga, manau, kad gyvenimas yra gražus ir turtingas puikių žmonių, įdomių veiklų bei naujų auginančių iššūkių;
  • Žinau, kas yra netektis;
  • Žinau, ką reiškia brangiausių žmonių balansavimas ties būti ir nebūti. Beje, visi jie - yra. Galbūt išsipildė gydytojų burtažodžiai (o jūs tikėkite, kad viskas bus gerai, ir bus gerai), nes aš moku tikėti ir žinau, kokia stipri yra tikėjimo galia. Mačiau, kaip sunku buvo tiems, kurie netikėjo...
  • Mano tinkamas išsilavinimas ir įvairių darbo sričių pagal specialybes bei pašaukimą patirtis man leidžia gerai jaustis savo darbo vietoje. Tai labai svarbu norint dirbti efektyviai ir padėti kitam.
  • Per paskutinius metus mano vedamuose užsiėmimuose grupėse dalyvavo daugiau nei du šimtai žmonių. Beveik visi (išskyrus suskaičiuojamus mažiau nei ant vienos rankų pirštų) užsiėmimų įvertinimai buvo labai geri;
  • Nuoširdžiai domiuosi tomis veiklomis, kurių imuosi. Asmeninis interesas pasakų galia asmenybės ugdymui užgimė jau prieš kelerius metus ir išaugo iki asmeninio tobulėjimo seminarų, kuriuos pavadinau "Pasakos suaugusiems – pasaulio išminties ir dvasinio augimo lobynas". Tai asmeninio tobulėjimo užsiėmimai pozityvių permainų savo gyvenime besitikintiems žmonėms. Tai malonus ir dvasią pripildantis laisvalaikio praleidimas, kur pasakų skaitymas ir įsiklausymas į jų kalbą tampa užsiėmimų pagrindu. Tai galimybė ne visai įprastais būdais norinčiam augti žmogui priartėti prie savęs suvokimo, naujoje šviesoje išvysti šalia esantį žmogų, atgaivinti sukurtus santykius ar užmegzti naujus. Tai asmenybės ugdymo valandėlės, kuriose pasakos bus atrandamos kaip žmogaus gyvenimo ir vystymosi kryptys.
  • Esu nenuoboda ir įvairiapusis žmogus, realizuojantis save daugybėje socialinių vaidmenų ir veiklų. Moku tuo mėgautis. Tai pripildo gyvenimą gražiausių atspalvių ir skambiausių tonų.
Susisiekite su mumis!