Pradžia » PASAKŲ IŠŠŪKIS

Pasakų iššūkis 2020. Dalyvių registracija
Pasakų iššūkis 2020. Dalyvių registracija

Mieli pasakų bičiuliai,

 

Skelbiame iniciatyvos „Pasakų iššūkis 2020" dalyvių registracijos pradžią ir kviečiame prisijungti!

 

Iniciatyvos tikslas ir koncepcija - nesikeičia - skatinti žodinio kultūros paveldo – pasakos, kaip ugdymo ir ugdymosi kultūra priemonės, žinomumą, priminti jos svarbą šiuolaikinėje visuomenėje, didinant pagarbą protėvių paveldui ir kultūrų įvairovei.  Tačiau šias metais, įsiklausius į Jūsų pasiūlymus ir pageidavimus baigiamojoje praėjusių metų iniciatyvos apklausoje, paruošėme nemažai naujienų – prailgintas ir labiau rudeniop link parinktas iniciatyvos laikas, prie atsakingai atrinktų pasakų tekstų pateikiamos ir metodinės darbo su pasakomis gairės, konkrečios užduotys individualiam ir grupiniam darbui, idėjos teminiams bendruomenės renginiams, klausimai diskusijai, vidiniams apmąstymams, trumpiems pamintijimams raštu ir dingstys prasmingiems pokalbiams šeimoje. Ir bene pati apčiuopiamiausia naujovė - iniciatyvos  „Pasakų iššūkis 2020" knyga „Mėlynasis karoliukas" (įvairių pasaulio tautų pasakų rinktinė bei metodinės darbo su pasakomis gairės), kurį pageidaujantys ir užsiregistravę iniciatyvos dalyviai galės įsigyti.

Knygą su trisdešimt dvejomis pasakomis ir nesuskaičiuota ( dar neradome tam laiko :) ) daugybe klausimų, idėjų, pasiūlymų ir kitų veiklų, pristatysime vėliau. Tačiau negalima nepaminėti geradarių, be kurių knygos radimasis būtų buvęs ne toks džiugus. Dėkojame archeologui prof. Vykintui Vaitkevičiui, specialiai šiam leidiniui sutikusiam papasakoti savo mėlynojo karoliuko istoriją, psichologei metodininkei Danutei Putkienei, pateikusiai profesionalių įžvalgų apie knygos metodinę dalį ( „Puiki priemonė socialiniam emociniam ugdymui, tinkanti ir ikimokyklinukui ir jaunuoliui"), lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Angelei Raižytei, redagavusiai knygos pratarmę bei metodines gaires, ir užburiančiomis viršelio iliustracijomis knygą padabinusiai jaunai, neaprėpiamo talento savininkei dailininkei Gabrielei Venckutei. Jos kūrinio fragmentai puošia ir dalyvių registracijos bei knygos užsakymo formas.

 

Kaip viskas turėtų vykti:

 

1. Iniciatyva „Pasakų iššūkis 2020" numatoma 2020 rugsėjo 21 - lapkričio 13 dienomis. Pageidaujantieji laiką gali trumpinti, rinktis jį laisva valia šiame periode.Tikime, kad iniciatyva puikiai ras vietą Jūsų ugdymo planuose ar net renginių kalendoriuose. Beliks įdėmiai pasklaidyti knygelės puslapius! Mūsų rekomendacijas išgirsite vėliau. Pažymėjimai bus išrašomi ir siunčiame el. paštu tik po nurodyto iniciatyvos pabaigos laiko. Dalyvavimas iniciatyvoje nemokamas, pažymėjimai taip pat.

 

2. Norintys dalyvauti iki rugpjūčio 13 dienos registruojasi pildydami šią patikimą formą (ir būtinai spausdami „PATEIKTI"):

 

https://docs.google.com/forms/d/1ICpBGTrojluCGB1JNT0ZWyk-adeHdojqmyM1fJlrZ4U/edit

 

3. Atrinktų pasakų pavadinimų sąrašas bus atsiųstas visiems pageidaujantiems el. paštu, tuo atveju pildydami registracijos formą, klausime "Ar bus reikalinga iniciatyvos knygelė pasakų rinktinė  - metodinis leidinys "Mėlynasis karoliukas"", pažymėkite, NE.

 

Norinčių įsigyti iniciatyvos „Pasakų iššūkis 2020" knygelę „Mėlynasis karoliukas" (32 pasakos su paruoštais teminiais klausimais, pasiūlymais, užduotimis, 80 psl., vnt. kaina 10.00 eur.), prašome sekti šia nuoroda (ir būtinai spausti „PATEIKTI"):

 

https://docs.google.com/forms/d/1Z28QP60WgMSrO8I0Spyh7E8QVIYtilT-ytK-CHS-AJU/edit

 

Knygos tiražas ribotas, tad atsiprašome, bet pradžioje ją įsigyti galės tik į iniciatyvą užsiregistravę dalyviai.

 

4. Pasibaigus iniciatyvai baigiamojoje apklausoje prašysime paporinti, kaip Jums sekėsi, ir gavę anketas išsiųsime Jums skaitmeninus pažymėjimus.

 

Iššūkį organizuoja


Akvilė Sadauskienė, sumanymo „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ programų
autorė ir vadovė. Išsilavinimas - socialinio darbo bakalauras, socialinio darbo kvalifikacija.


Iššūkio dalyviai


Pedagogai, vaikus auginantys tėvai, globėjai, kiti asmenys.

 

Jau įprastai tariame:

smagių artėjančių bendrų pasakadienių,

Akvilė

 

Susisiekite su mumis!