Paslaugos

PASAKOS PASAKO kaip augti ir auginti?

   Pradžioje buvo pranešimas konferencijoje tėvams. Tada paskaitos tėvų susirinkimuose. Taip pat – popietės ir rytmečiai su auginančiais ir norinčiais augti tėvais. Ir nuolatos – prašymai ir kvietimai papasakoti plačiau... 

   Taigi Jūsų prašymų įkvėpti, siūlome nematytą negirdėtą (MUMS :)) būdą bendrauti nuotoliu beveik individualiuose, kameriniuose susibūrimuose. Kviečiame Jus ( galima drauge su 1-2 bičiulių šeimomis), norinčius augti ir auginančius (nesvarbu savus, ar labai mylimus klientų vaikus) išgirsti bei patirti, kaip pasakos ir kodėl ne tik padeda auginti, bet ir patį augintoją augina.

Per daug žodžio „augti“? Ne bėda, susitikimo metu galėsite užduoti pačius drąsiausius klausimus apie to žodžio (gerai, jau neminime) sąsajas su pasakomis ir išgirsti dalijimąsi sukaupta profesine, darbine, bei gerokai daugiau nei statistinis lietuvis vaikų auginančių žmonių patirtimi.

   Jei įdomu, užpildyk šią formą https://forms.gle/epCZTjPdkMGkUV197

(galima padaryti staigmeną savo artimui ;) )

arba siųsk užklausą iš svetainės (žr. žemiau).

Susisiekę ir susitarę dėl laiko, susitikę (Zoom platforma), susibendravę ir jau atsilabinę, atsiųsime Jums sąskaitą. 1 valandos trukmės susitikimas išskirtinai tik Jums, kainuoja tik 30.00 eurų. Jei dalyvauja  2-3 Jūsų bendraminčiai (pažįstami), kaina dalyviui (šeimai) sumažėja perpus, tik 15.00 eurų vienam dalyviui už individualų „susitikimą“. Dėl didesnių grupių tariamės individualiai. Jei patiko mintis, bet kažkuri jos dalis – nelabai, laukiame geresnio Jūsų pasiūlymo.

PASAKĖLĖS – visa tai galvoji, ir nemanai, kad PASAKOS paPASAKOS ką nors vertingo?.. Niekada negali žinoti...

Susisiekite su mumis!