Mintijimai » Pasakų žinutės

Rudens dovana - pasakų žinutės kiekvieną savaitę - Jums
Rudens dovana - pasakų žinutės kiekvieną savaitę  - Jums

Beveik kaskart susitikdama su norinčiais pažvelgti į savo gyvenimus per pasakų šydą, išgirstu prašymus ir po užsiėmimų „kaip nors“ tęsti pasakų tema...

Prieš du metus pasiūlėme Jums Pasakų žinutes. Šiandien gi, ir vėl siunčiame pasakiškus linkėjimus norintiems "tęsti su pasakomis". Ypatingai tiems, kurie tebetęsia iniciatyvą "Pasakų iššūkis 2019" ( "prisiuntėte tiek pasakų, kad jų užteks iki kitų metų iššūkio"), naujai sutiktiems pasakų bičiuliams edukacijose ir seminaruose, ir visiems dvasiniu augimu besidomintiems žmonėms. Kiekvieną savaitę, lapkritį, gruodį ir kitų metų sausį Jums pateiksime pasakiškas mintis, siekiančias pačias įvairiausias gyvenimo kertes...

 

Cituokite, komentuokite, iškirpkite ir prie šaldytuvo klijuokite, kūrybingai ir pagal paskirtį, bet, svarbiausia, naudokite!

Jei kils įkvėpimas, „pačiausios“ pastabos, asociacijos ar minties, (kurias išreikšti galite facebook paskyroje @pasakosaugimui arba svetainėje pasakosaugimuil.t nurodytu adresu ) paskelbtos „pasakos žinutės“ tema, autoriaus lauks ypatinga dovana, tinkama ir vyrams, ir moterims, ir vaikams. Smalsu? Ugdykite kantrybę, labai pasakišką dorybę, ir net trijų išbandymų nepatyrę gaukite Tai. Išlaukti verta!

 

Jūsų dėmesiui - pirmoji „pasakų žinutė“, Vėlių laikmečiui nepaprastai tinkama -

Apie nepažinumo efekto svarbą ir gerą Kaukės įvaldymą

 

Gyveno karalius ir turėjo medžiotoją. Kartą tas medžiotojas išėjo į mišką. Ilgai vaikščiojo, ieškojo, nieko nenušove. Jau namo grįžti ketino, tik va medyje pamatė paukštę, paleido į ją strėlę iš lanko, numušė žemėn, paėmė ir įsikišo užantin. Staiga toji paukštė pavirto dailia mergaite; medžiotojas nustebo, pamatęs šalia savęs gražuolę.

 

- Kas tu? - klausia.

 

- Aš toji paukštė, kur tu pagavai,- sako mergaitė.

 

- Tai tu turėsi būti mano žmona.

 

- Gerai,- sako ji, - tik nevesk manęs pas savo karalių, žinok, atims. Jeigu vesi, tai štai ką padarysiu: kai prie karaliaus prieisim, pasiversiu labai negražia, tada jis išvarys ir tave, ir mane, ir mes tavo troboj drauge gyvensim.

 

Medžiotojas sutiko, ir juodu nuėjo pas karalių.

 

Karalius pamatė ją ir sako:

 

- Kas tau ją įbruko, kam tau šitokios reikia?

Susisiekite su mumis!