Atgarsiai » Nekasdieniai projektai su draugais

Atradimas suaugusiųjų mažiesiems: leidykla "Apkabink mėnulį"
Atradimas suaugusiųjų mažiesiems: leidykla

Neraginta ir neįkalbėta, sugalvojau tapti dar vieno nekasdienio projekto dalyve, tik šįkart mūsų bendraminčiai ne žmonės. Ir ne įvykiai. Atspėjote, - knygos.

Viskas prasidėjo labai įprastai, tuo metu, kai labai norisi nupirkti daiktą savo mažajam, nors žinai, kad DAIKTŲ ir taip per daug, bet tuo pačiu nujauti, kad tai DAUGIAU NEI DAIKTAS ir tavo nuojauta tavęs neapgauna.
Ačiū leidykla "Apkabink mėnulį" už neįprastai lengvą įsigijimą elektroniniu būdų, greitą ir jaukiai estetišką pristatymo būdą, ir, svarbiausia, pasiteisinusią žadėtą knygos apgultį N valandų.

"Pjeras labirintų detektyvas", Hiro Kamigaki, IC4DESIGN, leidykla "Apkabink mėnulį"
"Pjeras labirintų detektyvas" laimi prieš ketveriukę triukšmadarių stulbinančiu rezultatu - trys su puse valandos pamirštami zyzimai, nenorėjimai, negalėjimai ir kiti išsisukinėjimai. Stebuklinga knygos magija užkrečiama. Nepasidalijama, su kuo knyga eis pietų miego. Arbitras mama nusprendžia knygai leisti miegoti vienai. Komandos nesutinka, savarankiški skaitymai pratęsiami, kol klausomasi pasakos, ir galiausiai užmiegama...O vakare istorija kartojasi...
Ir mes, "Mėnuli", tave apkabinam, ir, be abejonės, laukiam naujų susitikimų.

 

Su knygele "Pjeras labirintų detektyvas" susipažinti galite leidyklos "Apkabink mėnulį" svetainėje:

 

http://www.apkabinkmenuli.lt/parduotuve/hiro-kamigaki-ic4design-pjeras-labirintu-detektyvas-dingusio-labirinto-akmens-pedsakais/

 

"Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti", Drew Daywalt, Oliver Jeffers, leidykla "Apkabink mėnulį"
Pavasaris atėjo, o mes išėjome į laukus, miškus, daržus ir sodus.
Ir kreidelės nusprendė išeiti ("Diena, kai kreidelės nusprendė išeiti", Drew Daywalt, Oliver Jeffers, leidykla "Apkabink mėnulį"). Ne pavasariu pasigėrėti, ne ne, bet maištaudamos, nepasitenkindamos jų savininko, berniuko Dankano jų naudojimo įpročiais. Vienos - per daug, kitos - per mažai, trečioji - išvis nepaliesta. Tad kreidelės sumano parašyti laiškus ir išsakyti susikaupusias nuoskaudas.
Kreidelės gyvos, mąstančios, jaučiančios, labai aukšto emocinio intelekto :), geba ne tik susivokti savo jausmuose, bet ir labai taikliai juos apibūdinti, kaip ir tiksliai įvardinti kamuojančius rūpesčius, detaliai nusakyti situaciją ir pasiūlyti sprendimo būdus. Kreidelių laiškai ne šiaip išspausdinti ar nupiešti, grafinis pateikimas toks tikroviškas - kampučiai popieriaus lapų palankstyti, nuplėšti ir pirštukais ne visai švariais nučiupinėti. Net imi ir čiuptelni, kad įsitikintum, ar čia vis dar naujai išleistą knygą, ar kokį juodraštį vartai... Matyt kreidelės labai skubėjo, kas po ranka papuolė, ten ir surašė savo godas :)
Išėjusių kreidelių "rankraščiai" su pabraukymais ir klaidų užspalvinimais, tokie pažįstami :)...
Skaitydama "kreidelių skundus" girdžiu savo vaikus, po vieną ir visus kartu.
Gal čia ir slypi tų įvairiaspalvių ir "įvairianuotaikių" kreidelių mielumo paslaptis :) Ir ne man vienai :) Vaikai jau išsirinko savo mėgstamas, kurias labiausiai "atjaučia", ir kurių atitaisyta skriauda jiems svarbiausia. Nes viskas, aišku, kad baigiasi gerai :)

Jei  smalsu, kaip, galite knygelę "apžiūrėti iš arčiau" štai čia:

http://www.apkabinkmenuli.lt/parduotuve/kreideles/

Susisiekite su mumis!