Atgarsiai

Grynai moteriškos saviugdos valandėlės prezidento Kazio Griniaus draugijoje
Grynai moteriškos saviugdos valandėlės prezidento Kazio Griniaus draugijoje

Auginančios ir vis dar augančios, „Pasakos augimui“ ypatingą ačiū taria viešnioms iš Kauno. Nepabūgusioms kelio, atradusioms laiko stabtelėti dėl savęs, keliančioms klausimus ir ieškančioms atsakymų, saviugdai panorusioms pasitelkti pasakų išmonę.

Mielos, žavios, protingos, namų darbus puikiai atlikusios merginos, - aš labai džiaugiuosi, kad pagaliau galėjom atskleisti moterišką virsmą pasakoje. Beveik visada tam, kažkodėl, pritrūkdavom laiko, asmenybės ugdymo studijas pasakose pradėdami nuo vyro brandos. O juk patyrėme, kad vienas ne mažiau svarbus už antrą, kad pilnavertis džiaugsmas buvimo kartu ir įmanomas tik abipusio noro pažinti vienam kitą dėka.

Didelė garbė ir laimė buvo toks pusiausvyros atitaisymas jaukioje, vienintelio ten buvusio vyro, prezidento Kazio Griniaus gyvenimą liudijančios parodos draugijoje, Prienų krašto muziejuje kovo 18 dieną. Tikiuosi, kad viešnagė istorine ir kultūrine praeitimi garsėjančiuose Prienuose Jums buvo maloni. Ir įžymybių aplankymas pavyko dar iki dangui prakiurstant lietumi. Bet net jei ir nesuspėjot, žvilgtelkit į aštuntą punktą gautos pasakos analizės reziume. Viliuosi, kad Prienai Jūsų atmintyje išliks kaip toji pasakose akcentuojama išskirtinė vieta, ypatingai tinkama pažiūrėjimui į savo gyvenimą iš šalies.   

 Nuoširdžiai Jūsų - Akvilė

Susisiekite su mumis!