Atgarsiai

"Būsiu niekas be „savo Nemuno kranto“, Prienų šilo ošimo, vaiskiame lietuviškame danguje plaukiančio balto debesies"...

Dalyvauti šiame konkurse paskatino dažnai girdimi klausimai: „Tai jūs - ne iš Vilniaus?!!“ (suprask, - aukštos kokybės), tarsi suponuojantys mintį, kad viskas, kas gera, gali būti tik Vilniuje, bei patriotiniai jausmai. Jei apie sumanymą „Pasakos augimui Asmenybės ugdymo
užsiėmimai“ žinoma Alytuje, Kėdainiuose, Kelmėje, Marijampolėje, Kaune ir Vilniuje, galbūt atėjo laikas prisistatyti ir savo krašto bendruomenei.
Esu Akvilė Sadauskienė, visomis prasmėmis „sukurta“ Prienuose. Gimiau šiame krašte kilusių žmonių šeimoje, augau, mokiausi, o šiuo metu gyvenimą ir darbinę savarankišką veiklą kuriu gimtinėje. Nepaviliojo manęs karjeras ir didelius  atlyginimus žadantys užsieniai, nes juose būdama labai aiškiai suvokiau, kad būsiu niekas be „savo Nemuno kranto“, Prienų šilo ošimo, vaiskiame lietuviškame danguje plaukiančio balto debesies, gimtosios šnekos, šeimos, savo prosenelių kapų lankymo." Tai eilutės iš prisistatymo konkurse ,,Sukurta Prienų krašte“, kuriame sumanymo "Pasakos augimui Asmenybės ugdymo užsiėmimai" besibaigiančius metus vainikavo Prienų r. savivaldybės ir Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų organizuotas konkursas ,,Sukurta Prienų krašte“apdovanojimas. 

Dėkojame už suteiktą garbę, padrąsinimus ir pasitikėjimą!

 

Išsamesnį renginio aprašymą galite perskaityti čia:

 

Gruodžio 20 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko jau ketvirtus metus Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko inicijuotas padėkos vakaras, skirtas savivaldybės rėmėjams.
   Sveikindamas susirinkusiuosius meras pabrėžė, kad rajono ekonomikai yra labai svarbus savivaldos ir verslo bendradarbiavimas. „Jūs esate tos bitės, kurios suneša į „korį“ daugiausia medaus“, – sakė meras. Jis padėkojo verslininkams už finansinį indėlį į savivaldybės biudžetą bei visų kartu nuveiktus darbus, nuolatinę paramą seniūnijoms, mokykloms, bendruomenėms. Pasidžiaugė, kad rajone yra gausus būrys patyrusių, stiprių, taip pat jaunų, energingų, savo produkcija Lietuvoje ir kitose šalyse žinomų verslininkų. Visiems susirinkusiems į padėkos vakarą Savivaldybės vadovas palinkėjo jaukių, gražių artėjančių švenčių ir prasmingų ateinančių metų, pasisekimo versle, veiklose ir asmeniniame gyvenime.
   Susirinkusieji buvo supažindinti su 2018-ųjų metų Savivaldybės pagrindiniais darbais, pasiekimais, įgyvendintais ir įgyvendinamais projektais, užfiksuotais filmuotoje medžiagoje. Taip pat visi buvo pakviesti prisidėti prie vieno iš svarbiausių šio meto projektų – poeto Justino Marcinkevičiaus atminimo įamžinimo ir viešosios erdvės su meniniais akcentais įrengimo bibliotekos kiemelyje. Poeto atminimo įamžinimo idėją dar prieš metus konferencijoje „Laiko negali pasirinkti“ iškėlė Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas. Informaciją, kaip prisidėti, galima rasti Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos arba Prienų r. savivaldybės interneto svetainėse.
   Padėkos vakare dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė LPPAR prezidentas Benjaminas Žemaitis. Jis padėkojo Savivaldybės merui ir jo komandai už naujas gražias iniciatyvas, verslo ir savivaldos ryšių stiprinimą.
   Vienas iš šio bendradarbiavimo gerųjų pavyzdžių – pirmą kartą Prienų r. savivaldybės ir Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų organizuotas konkursas ,,Sukurta Prienų krašte“. Konkurso komisija, kurią sudarė UAB „Ekofrisa“ direktorė Lina Dužinskienė, UAB „Gyvenimas“ direktorė ir laikraščio vyr. redaktorė Ramutė Šimukauskaitė, MB „Aroma Rex“ direktorius Rimvidas Skorupskis, Prienų r. savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Prienų r. savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas, Prienų r. savivaldybės mero patarėja Jūratė Zailskienė vertino pateiktas paraiškas pagal gaminio (paslaugos) išskirtinumą, unikalumą, kokybę, apdovanojimus parodose ir mugėse bei draugiškumą aplinkai.
   Vakaro metu buvo apdovanoti šio konkurso dalyviai ir nugalėtojai. Apdovanojimus įteikė  Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.
   Konkurso dalyvio sertifikatu ir Prienų r. savivaldybės dovanomis apdovanoti Akvilė Sadauskienė, idėjos „Pasakos augimui – Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ autorė, programų vadovė, įgyvendintoja, lektorė, ir Laima Švirinienė, Simno, Laukystos ir Rusnės žuvivaisos biuro Šilavoto, kur buvo sukurta nauja pripažinimą pelniusi karpių veislė „Šilavoto karpis“,  veislininkystės grupės viršininkė.
   Dvi antrosios vietos, sertifikatai ir mūsų krašto kalvio Martyno Breikšto pagaminti prizai „Aitvaras“ buvo skirti UAB „Wilara“ vadovui Gediminui Olsevičiui už šioje įmonėje sukurtą bičių duonelės kūlimo mašinėlę „Spragilas“ (2013 m. Kijeve vykusiame pasauliniame Tarptautinės bitininkų asociacijų federacijos „Apimondia“ kongrese UAB „Wilara“ buvo apdovanota Aukso medaliu) bei UAB „Du medu“ vadovui Vytautui Račickui už ekologišką ruginę duoną, kuri ne tik kepama, bet ir užauginama šeimos ūkyje nuo grūdo, todėl pelno didelį pirkėjų pasitikėjimą dėl puikios produkto kokybės.
   Konkurso nugalėtoju pripažintas UAB „Sportinė aviacija ir Ko“ vadovas Vytautas Mačiulis už įmonėje pagamintą sklandytuvą LAK-17B FES. Konkursui pristatytas sklandytuvas turi pagalbinę elektros jėgainę, įgalinančią sklandytuvą pakilti, nenaudojant lėktuvo arba specialaus antžeminio pakėlimo įrenginio. Jėgainė gali būti bet kuriuo metu įjungta ore, todėl išvengiama pavojingų nusileidimų į mišką, vandens telkinį, kalnų tarpeklį ar aikšteles, atsitiktinai parinktas iš oro.
   Šventinę vakaro nuotaiką kūrė Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė „Aksomas“, atlikėjai Aušra Paliušė ir Justas Paliušis. 

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Susisiekite su mumis!