Paslaugos » Pasitikrinimui

        

  • Ar numanote, kodėl karžygys nugalabijęs devyngalvį slibiną, iš už devynių jūrų marių atnešęs aukso paukštę, dar privalo surasti ir gyvybės vandenį?
  • Ar žinote, kodėl karalius, turėjęs mylimą, švelnią ir nepaprasto grožio žmoną, šios netekęs, būtinai veda piktą ir bjaurią raganą?
  • Ar kada nors spėliojote, kodėl jaunoji gražioji karalienė nuolankiai vykdo svečioje žemėje kariaujančio savo vyro nurodymus palikti namus ir su vaikais iškeliauja į gūdžią girią, kurioje vėliau būtinai ją suranda grįžęs karalius?
  • Ar niekada nesusimąstėte, kodėl karalaitės nusižiūrėtas kaimo bernaitis vestuvių naktį ima ir pradingsta?
  • Ar nesate pasipiktinę smalsiu tarnu, kuris būtinai nepaiso pono draudimo ir nueina į užgintą kambarį?
  • Ar nepasirodė jums keista, kad po to, kai nepabūgo trigalvio slibino, kai įveikė šešiagalvį ir nuritino galvas devyngalviui, jaunikaitis būtinai kokio tuščiagarbio klastūno, manančio pigiai gausiant karalaitę, patykotas, netenka savosios, nors ir neilgam?

Ar į visus klausimus atsakėte teigiamai? Puiku, atvykite ir dalyvaukite saviugdos užsiėmime išskirtinio svečio teisėmis* 

 

Ar yra dalykų, kurių dar nežinote apie savo gyvenimo arba pasakų tikrovę? Kviečiame susitikti saviugdos užsiėmimuose, pedagogų ir švietimo pagalbos specialistų kvalifikacijos tobulinimo seminaruose ar paskaitose -  asmeninio tobulėjimo valandėlėse, skirtose pozityvių permainų ir dvasinio augimo besitikintiems žmonėms. Gilinsimės į pasakų kalbą ir atrasime pasakas kaip žmogaus gyvenimo ir vystymosi kryptis. Beliks pasirinkti tinkamiausią.

* Taikomas itin lankstus dalyvio mokestis 


 

Susisiekite su mumis!