Mintijimai » Pasakų žinutės

Apie negebėjimą pasakyti „Ne“. Šeštoji pasakų žinutė
Apie negebėjimą pasakyti „Ne“. Šeštoji pasakų žinutė

Tos mokslo valandos ko nenuvarydavo šokių mokytoją į kapus, bet taleris, kurį jam visados gražiai išmokėdavo, ir geras vynas, kuriuo jį vaišindavo senis anglas, darė tai, jog jis vėl ateidavo, nors kas dieną tvirtai nuspręsdavo į tuos namus daugiau nebevaikščioti.

P.S. Visus savo nuostabius buvusius mokytojus, mokytojus, kurie vis dar moko nuostabių dalykų mus suaugusius, mokydami mūsų vaikus, ir mokytojus, su kuriais augame drauge, sveikiname Tarptautinės mokytojo dienos proga, ir linkime drąsiai ir šmaikščiai gyvenimui tarti TAIP!

Apie nenutrūkstamą ir virkštelę ir aukštą pasitikėjimo teismais lygį visuomenėje. Penktoji pasakų žinutė
Apie nenutrūkstamą ir virkštelę ir aukštą pasitikėjimo teismais lygį visuomenėje. Penktoji pasakų žinutė

Gyveno kartą jaunikaitis. Jis dvidešimt penkerius metus tik motinos pienu tesimaitino. Motina niekaip negalėjo jo atjunkyti, tai pagaliau į teismą pasiskųsti nuėjo.

Apie vargšą turtuolį. Ketvirtoji pasakų žinutė
Apie vargšą turtuolį. Ketvirtoji pasakų žinutė

Apie vargšą turtuolį

 

Tas didžturtis yra tikras vargšas. Jis, kad ir turi tiek daug, yra vargingesnis už tą, kuris nieko neturi, nes aukščiausiasis jam nedavė mokėjimo tuo džiaugtis.

Apie stebuklingą talentų ir meno galią, bei prigimtinį troškimą taikos. Trečioji pasakų žinutė

Jau abi kariuomenės stovėjo priešpriešiais ir degė noru susiremti. Belaukė tiktai, kol vadai duos ženklą.

plačiau
Apie išmintingą vyro silpnųjų pusių išnaudojimą. Antroji  pasakų žinutė

Praėjusią savaitę duotą pažadą tęsiame. Dar negirdėjusiems ir primiršusiems primename, kad parengėme ir nuo šiol kiekvieną savaitę, visą rudenį, Jums pateiksime vis kitas pasakiškas mintis, kuriose tikrai atpažinsite gyvenimą.

plačiau
Rudens dovana - pasakų žinutės kiekvieną savaitę  - Jums

Beveik kaskart susitikdama su norinčiais pažvelgti į savo gyvenimus per pasakų šydą, išgirstu prašymus ir po užsiėmimų „kaip nors“ tęsti pasakų tema... Todėl parengėme (ne tik atostogavome! :)) ir nuo šiol kiekvieną savaitę, visą rudenį, Jums pateiksime vis kitas pasakiškas mintis, siekiančias pačias įvairiausias gyvenimo kertes.

 

plačiau